خدمات تولید محتوا

حتما این جمله هم به گوش شما خورده که، محتوا پادشاه است! اما ما در میزبان‌جو بر این باور هستیم که تولید و توزیع محتوا پادشاه است!

سایت بدون محتوا مثل هواپیمایی بدون مسافر و حتی خلبان است که در حالت اتوپایلوت قرار گرفته و به مقصد نامعلومی در حرکت است. هیچ بعید نیست که در طول این مسیر چه زمانی از مسیر خود منحرف شده و سقوط کند.

داستان کسب و کار بدون تولید محتوا هم درست مانند این هواپیماست؛ تا زمانی که تولید محتوا نداشته باشید، با این خیال که در حال طی یک مسیر برای رسیدن به مقصد و موفقیت هستید ادامه می‌دهید. اما طولی نمی‌کشد که با کاستی‌های فراوان نبود محتوا و عدم استفاده از بازاریابی محتوا مواجه خواهید شد.

همینطور که تولید محتوا و بازاریابی محتوا نقش مهمی در کسب و کار دارد، مهم‌تر از این مسئله توزیع محتواست؛ توزیع محتوا به این معنی است که شما از طریق کانال‌های مختلف مثل سایت، شبکه‌های اجتماعی، استفاده از ایمیل مارکتینگ و بسیاری روش‌های دیگر نسبت به ارائه محتوا به کاربرانتان بپردازید. تصور اشتباه افراد در زمینه خدمات تولید محتوا درست در آنجایی رخ می‌دهد که بعد از انتشار محتوا فکر می‌کنند که کار تمام شده و حالا باید سراغ محتوای بعدی بروند، غافل از اینکه با نبود توزیع محتوا می‌توان گفت عملا بیش از نصفی از فرآیند پروژه با نقص همراه است.

تا ۷۰٪ نزدیکی به برند

تا ۶۷٪ افزایش جذب کاربران

تا ۸۲٪ افزایش علاقه به برند

تا ۶۰٪ افزایش نرخ تبدیل

آمار جهانی

از تاثیر بازاریابی محتوا در کسب‌وکار

راهکارهای میزبان‌جو برای بازاریابی تولید محتوا

آموزش و مشاوره

برای کسب‌وکارهای نوپا، شرایط ویژه‌ای را در نظر گرفته‌ایم تا به کمک آموزش و مشاوره در زمینه خدمات تولید محتوا، بستری را فراهم کنیم که از طریق آن بتوانید علاوه بر رشد بیزینس خود، روی رشد کاربرانتان در جهت تولید محتوای تخصصی نیز فعالیت داشته باشید. ما این برنامه را توسط تیم نویسنده به صورت تخصصی برای‌تان فراهم می‌کنیم.

تولید و توزیع محتوا

بر اساس استراتژی محتوا که برای شما در نظر گرفتیم، انواع مختلفی از محتوای متنی و چندرسانه‌ای را برای شما تولید می‌کنیم. از این موضوع اطمینان پیدا خواهیم کرد که محتوای شما برای کاربران عزیزتان مناسب بوده و در بازاریابی کسب‌وکار شما بیشترین تاثیر را خواهد داشت. سپس از کانال‌های مرتبط به توزیع و بهینه سازی محتوا برای موتورهای جستجو می‌پردازیم.

طراحی استراتژی تولید محتوا

تیم ما ابتدا استراتژی برای تولید محتوا را متناسب با کسب و کار شما برنامه‌ریزی کرده و سپس شروع به تولید محتوا تخصصی و بومی متناسب با نیاز کاربران شما می‌کند. محتوای تولید شده برای به سرانجام رسیدن چندین پروسه را که شامل جستجو و بررسی، تعیین مسیر راه، رفع مشکلات نگارشی و در نهایت بهینه سازی و سئو محتوا می‌باشد را طی می‌کند.

تولید محتوا برای وب سایت و وبلاگ

با تولید و توزیع محتوای تخصصی، یک سایت جذاب و مفید در جهت بازاریابی محتوایی داشته باشید!

تولید محتوای همیشه سبز

ما صرفا مطالبی که ارزش تولید کردن را دارند و برای همیشه کاربردی هستند تولید می‌کنیم.

حفظ اصول سئو محتوایی

تمام مواردی که برای بهینه‌سازی و حفظ محتوا در رتبه‌های برتر گوگل مورد نیاز است را رعایت می‌کنیم.

تحقیق روی کلمات کلیدی

محتوای شما را با بهترین کلمات کلیدی که در گوگل جستجو می‌شود بهینه می‌کنیم.

تمرکز روی برندینگ

با تمرکز روی هویت و برند تجاری شما، محتوایی با لحن مناسب تولید می‌کنیم تا در ذهن‌ها باقی بمانید.

خدمات تولید محتوا
تولید محتوا رپورتاژ آگهی

تولید محتوا رپورتاژآگهی

تولید محتوا برای استفاده در رپورتاژ آگهی و تبلیغات در سایت‌ها بر اساس اصول سئو و بهینه سازی

تولید محتوا محصولات

تولید محتوا محصولات

تولید محتوا برای معرفی محصولات و خدمات شما بر اساس اصول سئو و بهینه سازی

تولید محتوا شبکه‌های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی

تولید محتوای مناسب برای استفاده در شبکه‌های اجتماعی به صورت تصویری و متنی با امکان بهینه سازی

ویراستاری محتوا

ویراستاری محتوا

انجام ویرایش، ویراستاری و بهینه سازی محتوای شما بر اساس اصول سئو و بهینه سازی

محتوا نویسی تخصصی

محتوا نویسی تخصصی

تولید صفر تا صد محتوا بر اساس اصول سئو و بهینه سازی بر اساس کلمات کلیدی

طراحی و تدوین برنامه استراتژی محتوا

خدماتی که میزبان‌جو در کنار بسته استراتژی تولید محتوا ارائه می‌کند

مهم‌ترین مسئله در زمینه بازاریابی از طریق تولید محتوا، تحقیق بر روی کلمات کلیدی هدف است که مخاطبان و مشتریان شما از طریق موتورهای جستجو به آن خواهند رسید. ما در تیم میزبان‌جو با بررسی جامع و دقیق سایت(وبلاگ) شما، بر روی تمامی کلمات کلیدی که منجر به رسیدن مشتری به شما خواهد شد تحقیق می‌کنیم. سپس بر اساس کلمات کلیدی که بیشترین ورودی را خواهند داشت شروع به تولید محتوا خواهیم کرد تا محتوا را بر اساس اصول سئو و بهینه سازی سایت تولید کنیم.

اولین مرحله از فرآیند توزیع محتوا از درون خود سایت آغاز می‌گردد. تیم ما با دارا بودن سال‌ها تجربه، سایت(وبلاگ) شما را مورد بررسی قرار داده و با مشخص کردن مسیری که موتورهای جستجو از طریق آن به ساختار کسب و کار شما پی خواهند برد، توزیع محتوا را برای موتور جستجو ساده‌تر می‌کنیم. جدایی از این مسئله بر روی رابط کاربری سایت نیز فرآیند را به گونه‌ای به شما نمایش خواهیم داد تا کاربران مدت زمان بیشتری در سایت شما به گشت و گذار بپردازند. همچنین در ساختار خود محتوا نیز این ساختار به منظور توزیع بهتر محتوا رعایت می‌گردد.

تا زمانی که پرسونای مخاطب خود را درک نکرده باشید و ندانید که مخاطب شما از چه طریقی می تواند به مشتری شما تبدیل شود، با شکست مواجه خواهید شد. تیم ما با ارائه مشاوره رایگان، پیشنهاد تولید محتوا را به گونه‌ای برای شما برنامه‌ریزی می‌کند که بر اساس شناخت مشتریان و بازار هدف شما خواهد بود؛ در نتیجه در زمانی کوتاه نتیجه محتوای تولید شده را خواهید دید.

محتوای تولید شده در وب‌سایت(وبلاگ) شما باید بر اساس یک برنامه زمان‌بندی درست منتشر شود. این موضوع به کسب و کار شما مربوط است که هر کسب و کار می‌بایست یک برنامه زمانی مشخص و دقیقی را به منظور دریافت بیشترین تاثیر اتخاذ نماید. تیم ما در میزبان‌جو، پس از اینکه فرآیند تولید محتوا به اتمام رسید، این برنامه‌ریزی را در یک فایل جدا برای محتوای تولید شده برای شما مشخص خواهد کرد که با رعایت این نکته می‌توانید نتیجه خوبی از آن بگیرید.

هر کسب و کار اینترنتی که در زمینه فروش محصول یا خدمات فعالیت دارد، دارای یک سری محصولات است که تقاضای زیادی را داشته و بیشترین سهم فروش نیز از همین محصولات است. بنابراین همواره تلاش می‌شود تا محصولات پر فروش بیشتر و بهتر دیده شوند. ما در میزبان‌جو این فرآیند را برای شما ساده‌تر کرده و محتوا را به شکلی جهت‌دار می‌کنیم تا ارزش محصولات پرفروش شما را بیشتر کنیم. در نتیجه با افزایش فروش مواجه شده و درآمد خود را به کمک بازاریابی محتوا افزایش خواهید داد.

پس از بررسی پرسونای مشتری، ساختار سایت و بررسی جامع بر روی کلمات کلیدی، نوبت به این خواهد رسید تا موضوعات محتوا را به منظور شروع فرآیند تولید محتوا مشخص کنیم. موضوعاتی که ما برای تولید محتوا به شما پیشنهاد می‌کنیم به صورت رایگان و کاملا اختیاری خواهد بود که اگر محتوای خود را حول محور این موضوعات و بر اساس برنامه زمان‌بندی پیشنهادی انتشار دهید، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به سوددهی و افزایش فروش خواهید رسید.

آیا نیاز به مشاوره در خصوص خدمات تولید محتوا دارید؟

کافی است با ما تماس گرفته و هر سوالی در خصوص ارائه خدمات محتوا نویسی دارید را از کارشناسان ما دریافت کنید.

مشاوره و درخواست تماس

همین حالا تولید محتوای خود را شروع کنید!

برای شروع، کافی است یکی از پلن‌های خدمات تولید محتوا را انتخاب کنید تا پس از ثبت سفارش، کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

به دنبال یک مدیر محتوا اختصاصی برای شرکت خود هستید؟

اگر به دنبال داشتن مدیر محتوای اختصاصی برای شرکت خود هستید، ما این امکان را داریم که محتوای شما را مدیریت و بررسی کنیم. ما بر اساس تجربه چند ساله که در زمینه تولید و مدیریت محتوا داریم، به بررسی ریز به ریز محتوای ارسال شده توسط نویسندگان سایت‌تان پرداخته و موارد موجود برای بهبود محتوا را انجام خواهیم داد.

مزایای داشتن مدیر محتوای اختصاصی

  • ارائه تقویم محتوایی
  • پشتیبانی تیم نویسندگان
  • مدیریت سفارشی محتوای شما
  • بررسی محتوا از نظر نگارشی و سئو محتوایی
  • تدوین برنامه استراتژی محتوا جهت زمان‌بندی درست در توزیع محتوا

پرسش و پاسخ

پاسخ به سوالات متداول در خصوص سفارش تولید محتوا

هدف همه ما در یک سایت افزایش فروش و جذب مشتری است. تولید محتوا یکی از بهترین روش‌ها برای بازاریابی محصولات است. استفاده از بازاریابی محتوایی به منظور افزایش فروش محصولات و خدمات بیشترین تاثیر را در دراز مدت برای کسب و کار شما دارد. علاوه بر این به دلیل اینکه در فرآیند تولید محتوا اطلاعات مفیدی را در خصوص محصولات و خدماتتان به کاربران ارائه می‌کنید به یک مرجع تبدیل شده و روی محبوبیت برند شما تاثیر شگرفی خواهد گذاشت.

در این مورد شک نکنید! اولین و مهم‌ترین شاخص رتبه‌بندی گوگل در سایت‌ها ارائه محتوای با کیفیت و بهینه به کاربران است. وقتی خود شما در گوگل به دنبال یک کلمه کلیدی جستجو می‌کنید، انتظار این را دارید که نتایجی که برای شما مرتب خواهند شد دقیقا همان چیزی را که به دنبال آن می‌گردید را به شما ارائه کنند؛ به همین جهت گوگل به منظور پاسخگویی دقیق به کاربران و نیاز آنها توجه ویژه‌ای به محتوا دارد. حال هرچه محتوای تولیدی شما کیفیت مطلوبی داشته باشد، و توام با آن رضایت کاربران را به همراه داشته باشد، محتوای شما در کلمات کلیدی مرتبط با آن به عنوان محتوای مرجع شناسایی شده و رتبه اول گوگل را دریافت خواهید کرد.

پاسخ این سوال را بهتر است خود شما بدهید! چرا که هیچ کسی بهتر از شما پاسخ دقیق آن را نمی‌داند. حتما در جستجوهای اینترنتی خود در نتایج جستجو حداقل روی سه نتیجه اول کلیک کرده و محتوای آنها را مطالعه کرده‌اید؛ در این بین هستند سایت‌هایی که محتوا را به شیوه‌ای خاص ارائه می‌کنند و شما از خواندن چنین محتوایی لذت می‌برید. به نظر شما چرا این اتفاق رخ می‌دهد؟

دلیل اول این است که محتوا با داستان‌سرایی همراه بوده و از ابتدا تا انتهای آن همه مسائل پیرامون آن بررسی شده است. دلیل دوم هم این است که محتوا به شیوه‌ای جذاب تولید شده تا هیچگاه از خواندن آن خسته نشده و لذت ببرید. و در نهایت اینکه با قرارگیری این دو مقوله در کنار محتوایی با لحن خوب، استفاده از تصاویر و رسانه‌های مختلف، لحن ساده و روان، خوانایی بالا و… باعث رضایت شما خواهد شد. در نهایت تنها مقوله مهم این است که با سئو و بهینه سازی محتوا، به توزیع محتوا کمک کرده و دیده شدن آن توسط گوگل را بیشتر و بهتر کنید.

در هر کاری داشتن برنامه زمان‌بندی شده و درست(roadmap) باعث می‌شود تا دید درستی از مسیری که طی خواهید کرد داشته باشید. در تولید و ارائه محتوا هم درست مثل هر کار دیگری باید به این نکته توجه شود که محتوا قرار است چه نیازی از کاربران را برطرف کند؟ چرا این محتوا می‌تواند روی افزایش فروش محصول شما موثر باشد؟ مسیری که محتوای تولید شده از الف تا یای نهایی طی می‌کند، نیاز دارد تا چه چیزهایی را مورد بررسی قرار دهد؟ پاسخ دادن به همه این نوع سوالات مسیر روشن شما را مشخص خواهد کرد تا بتوانید با ایجاد یک برنامه و استراتژی محتوایی، بهترین و کارآمدترین مسیر را از همان روزهای اولی که تصمیم به استفاده از بازاریابی محتوایی می‌گیرید داشته باشید.

دکمه بازگشت به بالا