امروزه در کشور ما اپلیکیشن تلگرام ، به عنوان یک رسانه عمومی محبوب با اهمیت به شمار می رود و از هر طیف و گروهی نیز مخاطبان خاص خود را دارد.

با توجه به قابلیت های منحصر به فرد تلگرام و فراهم نمودن بستر های خاص برای برنامه نویسی بر مبنای API و استفاده از ربات تلگرام برای انجام امور اطلاع رسانی و اتوماسیون و تبلیغات و…. ؛

و با توجه به این موضوع که کسب و کارهای بسیاری نیز بر بستر تلگرام شکل گرفته است ، نیاز به یک هاست و سرور قوی و با کیفیت که بتواند نیاز کاربران و برنامه نویسان ربات تلگرام را برطرف کند به شدت احساس می شود.

برای مدیریت ربات تلگرامی خود میبایست ۲۴ ساعته به نیاز های مشتریان و کاربران خود پاسخ دهند و تامین بستر ۲۴ ساعته ربات بدون نیار به روشن بودن لپ تاب و کامپیوتر خود از هاست های ربات تلگرامی استفاده کنید.

هاست روبات های تلگرام در واقع فضایی است که به اینترنت متصل است و همواره فعال می باشد شما می توانید اسکریپت مورد نظرتون رو روی این هاست نصب کنید تا ربات شما بنابر تنظیمات مورد نظر شما به صورت آنلاین و دائمی مشغول فعالیت باشد.

شما می توانید با توجه به حجم استفاده از ربات منابع مناسب برای آن تهیه کنید پلن سوم برای انجام کار های سبک بات های تلگرامی که ربات شما در شروع به مشکل نخورد بعدا درصورت کمبود منابع می توانید آن را ارتقا بدید.

هاست تلگرام باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

  • نوع هارد سرور هاست های تلگرام بهتر است از نوع اس اس دی باشد.
  •  دارای بکاپ روزانه ، هفتگی و ماهانه داشته باشد.
  • پنل شامل پشتیبانی فنی ۲۴ ساعته باشد.
  • سرویس های روبات تلگرام پربازدید نسبت به سرویسهای معمولی توانایی مصرف بیشتر از مقادیر سرور ( CPU , RAM ) داشته باشد.
  • هاست تلگرام از امنیت بالا نیز برخوردار باشد.

میزان فضای هاست تلگرام

همانطور که میدانید فضای هاست متناسب با نیاز کار شما میباشد .اگر ربات شما برای فیلم ،موسیقی و بازی میباشد فضای بیشتری نیاز دارد اما ربات های دیگر میزان فضا برای آنها مهم نیست مسئله پهنای باند مطرح است.پهنای باند ربات باید از سرعت بالایی برخوردار باشد زیرا هرگونه کندی و تاخیر در پاسخ گویی میتواند تاثیرات منفی را همراه داشته باشد.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, )
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *