سرویس‌های هاست ایران سرور

هاست اشتراکی SHARED HOSTING

خرید هاست ایران، آلمان و فرانسه از ایران سرور

هاست ایران سرور از نوع میزبانی وب اشتراکی، با تراکم مناسب سرور برای تعداد سایت‌های میزبانی شده، استفاده از تکنولوژی RAID برای محافظت از امنیت اطلاعات سایت و پشتیبانی زبان‌زد 724 می‌تواند بهترین انتخاب برای داشتن هاست خوب و با کیفیت باشد. اگر سایت شخصی دارید، سایت شرکتی دارید یا اینکه از سیستم‌های مدیریت محتوای خاصی مثل وردپرس استفاده می‌کنید؛ ایران سرور متناسب با همه این‌ها هاست مدیریت شده و بهینه به شما ارائه خواهد داد.

  • پشتیبانی 24/7/365 کامل
  • سادگی و بهبود کارایی با cPanel
  • بازگشت وجه تا نصف مدت اعتبار
  • تضمین آپتایم +۹۹.۹%
  • تنظیمات امنیتی چند لایه
  • مدیریت شده و آماده تحویل

هاستی پر قدرت و بی رقیب

چرا هاست اشتراکی ایران سرور؟

انعطاف در کارکرد

تمامی سرویس‌های هاست اشتراکی ایران سرور مطابق با زبان‌های رایج برنامه‌نویسی کانفیگ شده است تا با هر سیستم و زبانی سازگاری کامل داشته باشد.

امنیت پایدار

لایه‌های امنیتی مختلف با همکاری شرکت‌هایی نظیر F-SECURE همراه با استفاده از Anti DDoS سخت‌افزاری، سایتتان را از هر گونه حملات مصون خواهد داشت.

پشتیبانی زبان‌زد

کارشناسان پشتیبانی ایران سرور سایت شما را به صورت 24 ساعته رصد می‌کنند تا در صورت بروز خطا، در کوتاه‌ترین زمان ممکن وضعیت را به حالت طبیعی برگردانند.

بک‌آپ ابری

به منظور حفاظت از اطلاعات سایت شما، به صورت مداوم از سایت شما نسخه بک‌آپ بر روی سرورهای ابری مختلف تهیه می‌کنیم تا در صورت بروز مشکل، به حالت طبیعی برگردید.

لایسنس معتبر

به منظور تضمین امنیت اطلاعات و جلوگیری از هر گونه مشکل از تمامی لایسنس‌های اصلی استفاده شده و هیچگونه کرک نرم‌افزاری وجود ندارد.

منابع ایزوله

از بهترین تکنولوژی برای کانفیگ سرور استفاده شده است تا منابع به صورت عادلانه بین سایت‌هایی با تعداد میزبانی کم تقسیم‌بندی شود تا سرعت فوق‌العاده داشته باشید.

تکنولوژی روز

به عنوان شرکتی با 17 سال سابقه در میزبانی وب، از جدیدترین تکنولوژی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری استفاده می‌شود تا سرعت، دقت و پردازش بسیار بالا ازآن شما باشد.

زیرساخت ابری

زیرساخت‌های ابری بر پایه تکنولوژی Zabbix به سایت شما آپتایم بالا و با استاندارد جهانی ارائه می‌کند که با تضمین کیفی خدمات گارانتی شده است.

ذخیره‌سازی ایمن

با بهره‌گیری از تکنولوژی Raid اطلاعات هاست شما به صورت همزمان روی چندین هارد ذخیره می‌شود تا در صورت خرابی یکی از آنها، اطلاعات سالم مانده و از هارد جایگزین استفاده شود.

دکمه بازگشت به بالا