معرفی شرکت‌های هاستینگ

هاست رایگان چه مزایا و معایبی دارد؟

یکی از ضروری ترین موارد برای سایت داشتن هاست میباشد و امروزه در بسیاری از سایت ها به صورت رایگان و حرفه ای سرویس دهی می شود .به بررسی مزایا و معایب هاست های رایگان میپردازیم.

مزایا:

  • کاربری و مدیریت آسان برای هاست رایگان

اکثر شرکت های ارائه دهنده هاست رایگان ، ابزارهایی مانند guestbook ، hit counter، فرم های ایمیل و غیره را فراهم کرده­ اند.

  • بهبود مهارت های شما در زمینه وب

هاست های رایگان برای شما یک فضای تمرینی فراهم میکند که میتوانید پروژه های خود رو بارگذاری و پیش نمایش سایت رو مشاهده کنید و ایراد های خود را رفع کنید.

  • بدون محدودیت

شما در واقع هیچ هزینه ای در قبال سرویس میزبانی خود پرداخت نمیکنید و میتوانید بارها و بارها از سایت های مختلف سرویس بگیرید.

  • بدون نیاز به ثبت دامنه

بسیاری از سایت ها وجود دارد که نیاز به داشتن دامنه ندارد به همراه هاست یک دامنه هم در اختیار شما قرار میدهند.

معایب:

  • فضای کم

هاست های رایگان میزان فضایی که در اختیار شما قرار میدهد بسیار محدود میباشد

  • محدودیت های مدیریتی

در واقع شما به تمامی بخش های مختلف پنل هاست دسترسی کامل ندارید باید سرویس خود را ارتقاء دهید.

  • غیر قابل اطمینان و پایداری

یکی از مشکلات هاست های رایگان عدم پایداری آنها هست زیرا هاست شما زودتر از تاریخ اعتبار از کار بیوفتد و اگر اطلاعات مهم دارید مناسب نیست.


نتیجه:

اگر شما تازه میخواهید کسب و کار راه اندازی کنید یا تازه کار هستید مناسب است ولی اگر می توانید به یک سرویس هاست پیشرفته تر که توانایی پرداخت آن را دارید، ارتقاء دهید.

میزبان‌جو

استارت آپ میزبان‌جو در اسفند 96 به منظور ارائه اطلاعات تخصصی میزبانی وب در ایران و مقایسه بهترین هاستینگ‌های ایران راه‌اندازی شده است. میزبان‌جو در تلاش است تا به کمک فیدبک‌های ارسالی کاربرانش کلیه سرویس دهنده‌های مرتبط در این حوزه را نقد و بررسی کند.

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا