کد تخفیفمعرفی شرکت‌های هاستینگ

کد تخفیف میهن وب هاست همراه با نقد و بررسی

در این صفحه به معرفی کد تخفیف جدید میهن وب هاست پرداخته و برای خرید ارزان قیمت محصولات این شرکت، جدیدترین کوپن‌های تخفیف این هاستینگ را دریافت کنید

کد تخفیف میهن وب هاست برای آن دسته افرادی که به دنبال خرید هاست از این شرکت هاستینگ هستند کمک می‌کند تا در کنار قیمت اقتصادی که برای پلن‌های خود دارد، قادر به خرید هاست با قیمت ارزان تری هم باشند. در بین بیش از ۱۵ شرکت برتر هاستینگ ایرانی که آنها را با هم مقایسه و بررسی کردیم، میهن وبهاست جزو آن دسته شرکت‌هایی است که قیمت اقتصادی و پایینی برای تمامی سرویس‌های خود دارد.

شرکت میهن وب هاست از شرکت‌های قدیمی ایرانی در زمینه هاستینگ و میزبانی وب است که چند سالی است فعالیت خود را در شهر گیلان آغاز کرده، اما با این وجود بر اساس گفته خود توانسته تا بیش از 90.000 مشتری داشته باشد. همین رشد سریع، اما در مدت کوتاه باعث شده تا برخی وبمسترها به این شرکت شک داشته باشند که آیا این شرکت را انتخاب کنند یا نه؟ یا اینکه از خود می‌پرسند هاست میهن وب هاست چطوره؟

در ادامه این پست قصد داریم تا به معرفی این شرکت و خدماتی که ارائه داده بپردازیم و ببینیم که آیا واقعا انتخابی مناسبی خواهد بود یا خیر. در پایان نیز به معرفی چند کوپن تخفیف میهن وب هاست می‌پردازیم.

mihanwebhost company

دریافت جدیدترین کد تخفیف میهن وب هاست

برای خرید هاست ارزان قیمت میهن وب هاست یکی از بهترین شرکت‌هایی است که پلن مناسب هاست اقتصادی را ارائه می‌کند. برای اینکه این قیمت را بتوانیم اقتصادی تر کنیم، می‌توان با استفاده از کوپن تخفیف میهن وب هاست که برای خرید هاست و سایر محصولات در نظر گرفته شده استفاده کنید.

کدهای تخفیف این شرکت برای خرید محصولات مختلف با شرایط گوناگون ایجاد شده‌اند. محدودیتی از این نظر که این کدهای فقط برای خرید اول معتبر باشند وجود ندارد و اعتبار زمانی استفاده از این کدها نیز طولانی است.

برای دریافت کد تخفیف جدید میهن وب هاست پیشنهاد می‌کنیم این صفحه را در مرورگر خود بوکمارک کنید. ما در این صفحه جدیدترین کدهای تخفیف را با درصد مختلف و برای محصولات گوناگون قرار داده و آنها را مدام آپدیت می‌کنیم تا از کدهای تخفیف معتبر و با درصد بالا استفاده کنید.

کوپن تخفیف برای همه محصولات

اگر قصد دارید تا از کلیه محصولات این شرکت هاستینگ که شامل هاست لینوکس، هاست پربازدید، هاست دانلود، گواهینامه SSL و… است استفاده کنید، با وارد کردن کدهای زیر می‌توانید تخفیف برای همه محصولات و پلن‌ها را دریافت کنید. مهلت استفاده از این کدها محدودیتی نداشته و برای اولین خرید و خریدهای بعدی هر کاربر قابل استفاده هستند.

20 درصد تخفیف
کد تخفیف 20 درصدی میهن وب هاست
کد تخفیف 20 درصدی میهن وب هاست
با وارد کردن این کد می‌توانید از تخفیف 20 درصدی میهن وب هاست برای خرید کلیه سرویس‌های هاست، سرور اختصاصی، سرور مجازی، گواهینامه امنیتی و… بهره‌مند شوید.
با وارد کردن این کد می‌توانید از تخفیف 20 درصدی میهن وب هاست برای خرید کلیه سرویس‌های هاست، سرور اختصاصی، سرور مجازی، گواهینامه امنیتی و… بهره‌مند شوید. Show Less

کد تخفیف خرید هاست mihanwebhost

کدهای زیر برای خرید هاست در سرویس‌های مختلف هاست لینوکس، هاست پربازدید، هاست آلمان، هاست ایران، هاست دانلود و هاست ایمیل در نظر گرفته شده که با وارد کردن آنها می‌توانید از تخفیف برای خرید این سرویس‌ها بهره‌مند شوید.

5 درصد تخفیف
کد تخفیف 5 درصد میهن وب هاست
کد تخفیف 5 درصد میهن وب هاست
با وارد کردن این کد تخفیف می‌توانید از 5 درصد تخفیف میهن وب هاست برای خرید هاست لینوکس، هاست سی پنل و هاست پر بازدید آلمان بهره‌مند شوید. با کلیک روی کد تخفیف، کوپن به صورت خودکار کپی شده و به سایت میهن وب هاست وارد خواهید شد.
با وارد کردن این کد تخفیف می‌توانید از 5 درصد تخفیف میهن وب هاست برای خرید هاست لینوکس، هاست سی پنل و هاست پر بازدید آلمان بهره‌مند شوید. با کلیک روی کد تخفیف، کوپن به صورت خودکار کپی شده و به سایت میهن وب هاست وارد خواهید شد. Show Less

کد تخفیف خرید سرور اختصاصی و مجازی میهن وب هاست

در صورتی که قصد خرید سرور مجازی یا سرور اختصاصی از میهن وب هاست دارید، با استفاده از کدهای زیر می‌توانید برای خرید این محصولات و خدمات تخفیف دریافت کنید.

5 درصد تخفیف
کوپن تخفیف 5 درصدی میهن وب هاست
کوپن تخفیف 5 درصدی میهن وب هاست
با وارد کردن این کد تخفیف می‌توانید از تخفیف 5 درصدی میهن وب هاست برای خرید سرور مجازی و اختصاصی بهره‌مند شوید. با کلیک روی «کد تخفیف» کوپن به صورت خودکار کپی شده و وارد سایت میهن وب هاست خواهید شد.
با وارد کردن این کد تخفیف می‌توانید از تخفیف 5 درصدی میهن وب هاست برای خرید سرور مجازی و اختصاصی بهره‌مند شوید. با کلیک روی «کد تخفیف» کوپن به صورت خودکار کپی شده و وارد سایت میهن وب هاست خواهید شد. Show Less

کد تخفیف خرید SSL و هاست

با وارد کردن کدهای تخفیف زیر می‌توانید از تخفیف خرید محصولات و خدمات میهن وب هاست برای دوره‌های پرداخت سالانه استفاده کنید. این کدها برای استفاده در دوره های پرداخت ماهانه قابل استفاده نیستند.

12 درصد تخفیف
کد تخفیف 12 درصدی میهن وب هاست
کد تخفیف 12 درصدی میهن وب هاست
با وارد کردن این کد تخفیف می‌توانید از 12 درصد تخفیف برای خرید هاست لینوکس، هاست پربازدید، هاست سی پنل و هاست ویژه در دوره‌های سالانه برخوردار شوید. با کلیک روی دکمه «کد تخفیف»، کوپن به صورت خودکار کپی شده و وارد سایت میهن وب هاست خواهید شد.
با وارد کردن این کد تخفیف می‌توانید از 12 درصد تخفیف برای خرید هاست لینوکس، هاست پربازدید، هاست سی پنل و هاست ویژه در دوره‌های سالانه برخوردار شوید. با کلیک روی دکمه «کد تخفیف»، کوپن به صورت خودکار کپی شده و وارد سایت میهن وب هاست خواهید شد. Show Less

کد تخفیف هاست پربازدید آلمان میهن وب هاست

هاست پربازدید آلمان میهن وب هاست برای سایت‌هایی که بازدید بالایی دارند و نیاز به منابع بالا دارند بهترین گزینه است. با استفاده از کدهای تخفیف زیر که برای هاست پربازدید این شرکت ایجاد شده‌اند می‌توانید این محصول را برای پلن‌های ماهیانه یا سالیانه با تخفیف خریداری کنید.

20 درصد تخفیف
کد تخفیف 20 درصد هاست پربازدید آلمان میهن وب هاست
کد تخفیف 20 درصد هاست پربازدید آلمان میهن وب هاست
با وارد کردن این کد می‌توانید برای خرید هاست پر بازدید آلمان میهن وب هاست تخفیف 20 درصدی دریافت کنید. با کلیک روی «کد تخفیف» این کد به صورت خودکار کپی شده و وارد صفحه هاست پربازدید آلمان در سایت این شرکت خواهید شد.
با وارد کردن این کد می‌توانید برای خرید هاست پر بازدید آلمان میهن وب هاست تخفیف 20 درصدی دریافت کنید. با کلیک روی «کد تخفیف» این کد به صورت خودکار کپی شده و وارد صفحه هاست پربازدید آلمان در سایت این شرکت خواهید شد. Show Less

میهن وب هاست چطوره؟

اگر پلن‌های هاست و سایر خدمات میهن وب هاست را بررسی کنیم، و به شعار این شرکت توجه کنیم،

میهن وب هاست، شروع تحقق یک رویاست!

میتوان به این نتیجه رسید که هاست‌های این شرکت مناسب سایت‌ها و استارتاپ‌هایی هست که به تازگی قصد ورود به کسب و کار اینترنتی را دارند. بنابراین استفاده از هاست‌های اشتراکی این شرکت برای سایت‌هایی که فعالیت چند ساله دارند صرفا در سرویس‌های هاست پر بازدید، هاست مدیریت شده یا تهیه سرور اختصاصی مناسب خواهد بود.

جدا از این حتی اگر هم از هاست‌های این شرکت برای سایتی که منابع بیشتر از چیزی که در پلن وجود دارد را خریداری کنید، به دلیل مصرف بالا با شما تماس گرفته شده و پیشنهاد انتقال به هاست با پلن بالاتر را می‌دهند. در این صورت میشه گفت که با بالا رفتن تعداد بازدید سایت به مشکل بر نمی‌خورید.

قیمت پایین سرویس‌های این شرکت هم باعث شده تا سایت‌های تازه تاسیس تمایل بیشتری به استفاده از میهن وب هاست داشته باشند. حالا اگر در این بین کد تخفیف mihanwebhost هم که داشته باشید، خرید هاست شیرین‌تری را دارید. چرا که در شروع ورود به مدیریت سایت هستید و هزینه براتون خیلی مهم هست.

میهن وب هاست چطوره؟

اگر به دنبال مشاهده تجربه خرید از میهن وب هاست هستید، در تصویر فوق چند نمونه از توییت‌های منتخب در مورد شرکت میهن وب هاست را مشاهده می‌کنید. پیشنهاد می‌کنیم برای مشاهده نظرات کاربران در مورد این شرکت، در توییتر نام این شرکت را جستجو کنید.

همچنین با مراجعه به صفحه بهترین هاست ایران که به نقد و بررسی بیش از ۱۵ هاستینگ مختلف پرداختیم، می‌توانید از بخش نظرات، دیدگاه و تجربه خرید کاربران را در مورد شرکت میهن وب هاست مشاهده کنید.

چرا از میهن وب‌هاست استفاده کنیم؟

درست است که میهن وب هاست در مقایسه با سایر شرکت‌ها قدمت زیادی ندارد؛ اما به دلیل پشتیبانی فوق العاده سریعی که در مقایسه با 10 شرکت برتر هاستینگ ایران دارد، می‌تواند گزینه ایده‌آلی برای خرید هاست و سرور باشد.

مسئله پشتیبانی اهمیت زیادی برای مشتریان یک شرکت هاستینگ دارد. برای همین میهن وب هاست دارای تیم پشتیبانی در چند شیفت مختلف شب و روز است که در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی به تیکت‌های مشتریان برای مشکلات و درخواست‌هایی که برای خرید محصول مورد نظر دارند است. علاوه بر پشتیبانی تیکتی می‌توانید از طریق تلفن گویا و شماره‌هایی که در سایت برای ارتباط با بخش‌های مختلف در نظر گرفته شده است، راهنمایی بگیرید.

همچنین امکان دریافت راهنمایی در خصوص سرویس‌های از طریق واحد فروش به صورت مکاتبه ایمیل فراهم است. اگر نیاز به خرید هاست یا سرور با مشخصات خاصی دارید که منابع مورد نیاز در صفحه محصول برایتان به صورت کامل قابل مشاهده نیست، می‌توانید از طریق این راه‌های از پشتیبانی میهن وب هاست کمک بگیرید.

از دیگر مزایای این شرکت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ارائه SSL رایگان
 • قیمت خوب و ارزان
 • ارائه انواع هاست سی پنل ایرانی و خارجی
 • ارائه هاست برای سایت‌های پر بازدید
 • مناسب سایت‌های تازه تاسیس با بازدید کم
 • دارا بودن سیستم آنتی تحریم برای هاست ایرانی

یکی دیگر از مهم‌ترین مزیت‌های این شرکت این است که نماینده مستقیم ایرنیک بوده و اگر به دنبال خرید دامنه ir ارزان قیمت هستید، می‌توانید از میهن وب هاست خریداری کرده و نگرانی بابت این دامنه نداشته باشید.


نحوه استفاده از کوپن تخفیف میهن وب هاست

برای استفاده از کد تخفیف میهن وبهاست ابتدا باید در ناحیه کاربری این سایت ثبت نام کرده و یک اکانت برای خود ایجاد کنید. در صورتی که حساب کاربری نداشته باشید، امکان خرید محصول یا دریافت پشتیبانی برای محصولات را نخواهید داشت.

مرحله اول: عضویت و ورود به حساب کاربری

درصورتی که در میهن وب هاست دارای حساب کاربری هستید، کافی است پس از وارد شدن به سایت این شرکت روی دکمه ورود در بالای سایت کلیک کرده و وارد حساب کاربری خود شوید.

اما اگر عضو نیستید، روی دکمه عضویت کلیک کرده و مراحل عضویت را سپری کنید. در نهایت با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود وارد حساب کاربری شوید.

مرحله دوم: مراحل ثبت سفارش و خرید

برای خرید سرویس ابتدا باید سفارش خود را ثبت کنید. در اینجا برای اینکه مراحل را با هم پیش برویم، برای نمونه سرویس هاست لینوکس آلمان را انتخاب می‌کنم.

بنابراین به صفحه این محصول مراجعه کرده و از بین پلن‌های موجود گزینه مناسب را انتخاب می‌کنیم. بعد از انتخاب سرویس روی دکمه ثبت سفارش کلیک کنید.

نحوه خرید هاست از میهن وب هاست

در مرحله بعد باید برای سرویس خود دامنه را مشخص کنید. اگر از قبل دامنه ندارید، ابتدا دامنه را خریداری کنید. پیش از این نیز در مقاله نحوه خرید دامنه ir به معرفی ثبت دامنه ir و ایجاد شناسه ایرنیک پرداختیم.

نحوه خرید هاست از میهن وب هاست
 1. در اینجا چون دامنه از قبل انتخاب شده است، گزینه دوم یعنی دامین دارم و فقط قصد خرید هاست دارم را انتخاب می‌کنیم.
 2. سپس مشابه تصویر آدرس دامنه را همراه با پسوند دامنه بدون http یا www واردکنید.
 3. در نهایت روی دکمه برای ادامه کلیک کنید کلیک می‌کنیم.

پس از این مرحله به صفحه‌ای مشابه تصویر زیر هدایت می‌شوید که باید سیکل و دوره پرداخت صورت حساب خود را مشخص کنید.

خرید هاست از میهن وبهاست

در برخی سرویس‌های سیکل پرداخت ثابت بوده و امکان تغییر آن وجود ندارد. علاوه‌براین می‌توانید افزودنی‌های دیگری که نیاز دارید را انتخاب کنید. سپس روی دکمه‌ی افزودن به سبد خرید کلیک کنید.

در این صورت سرویس به سبد خرید شما افزوده خواهد شد. مشابه تصویر زیر در این مرحله است که باید کد تخفیف دریافتی را وارد کنید.

نحوه استفاده از کد تخفیف میهن وب هاست
 1. همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، ابتدا کد تخفیف را در فیلد شماره یک وارد کنید.
 2. سپس برای اعتبار سنجی روی دکمه‌ی اعمال کد تخفیف کلیک کنید.

در این صورت کد تخفیف بررسی شده و مشابه تصویر زیر خواهید دید که چه میزان مبلغ برای تخفیف لحاظ شده است.

نحوه استفاده از کوپن تخفیف میهن وب هاست

حالا کافی است روی دکمه‌ی تکمیل سفارش کلیک کرده و از طریق درگاه پرداخت آنلاین هزیه را واریز کنید تا سرویس با تخفیف اعمال شده خریداری شود. پس از پرداخت هزینه و بازگشت به ناحیه کاربری میهن وب هاست، مشخصات سرویس به شما نمایش داده شده و از طریق ایمیل نیز برای شما ارسال خواهد شد.


چطور کد تخفیف میهن وب هاست پیدا کنیم؟

شما می‌توانید با بوکمارک کردن این صفحه یا عضویت در خبرنامه از جدیدترین کدهای تخفیف میهن وب هاست که در این صفحه منتشر می‌شود مطلع شوید.

کوپن تخفیف میهن وب هاست را در کجا وارد کنیم؟

بعد از انتخاب سرویس و طی کردن مراحل خرید، در نهایت در صفحه سبد خرید فیلدی با نام وارد کردن کد تخفیف به شما نمایش داده می‌شود که می‌توانید کدهایی که در اینجا قرار دادیم را در آن وارد کنید تا مبلغ تخفیف از سفارش شما کسر شود.

خدمات mihanwebhost چگونه است؟

این شرکت خدمات مختلفی را که شامل خرید دامنه، هاست، سرور اختصاصی، سرور مجازی، گواهینامه امنیتی، خدمات طراحی سایت، خدمات گرافیک و… می‌شود را ارائه می‌کند. در تمامی خدمات ارائه شده پشتیبانی مسئله اصلی است که میهن وب هاست از نظر کاربران وضعیت خوب و مناسبی دارد.

در پایان خواهشمندیم در صورتی که با هاست میهن وب هاست کار کردید و تجربه استفاده از خدمات این شرکت را دارید، برای اینکه دوستان دیگری در انتخاب این شرکت به نتیجه عالی برسند و سوالاتی که ممکن است در ذهن آنها در خصوص خدمات و سرویس‌های این شرکت ایجاد شده باشد را با ارسال از بخش دیدگاه‌ها به اشتراک بگذارید.

5/5 - (9 امتیاز)

میزبان‌جو

استارت آپ میزبان‌جو در اسفند 96 به منظور ارائه اطلاعات تخصصی میزبانی وب در ایران و مقایسه بهترین هاستینگ‌های ایران راه‌اندازی شده است. میزبان‌جو در تلاش است تا به کمک فیدبک‌های ارسالی کاربرانش کلیه سرویس دهنده‌های مرتبط در این حوزه را نقد و بررسی کند.

‫11 دیدگاه ها

 1. سلام
  کد تخفیف میهن وب هاست برای خرید دامنه ندارید؟؟ دامنه دات کام میخوام

 2. سلام بر شما
  من الان هاست سایتم از میهن وب هاست هاست میخواستم انتقالش بدم به 7host شما در این باره نظری دارید؟

 3. بازتاب: آموزش نصب ssl روی هاست دایرکت ادمین و نحوه فعال سازی آن - میزبان جو
 4. بازتاب: هاست لینوکس چیست؟ +معرفی بهترین هاست لینوکس با کد تخفیف - میزبان جو
 5. سلام
  من چند ساله از میهن وب هاست استفاده میکنم واقعا کارشون عالیه. دیشب به یکی از دوستام پیشنهاد دادم سایتو رایگان انتقال دادن اونم ساعت ۳ شب?
  این تیم واقعااااا فوق العاده است کارش

  1. سلام
   ممنون که تجربه خودتونو به اشتراک گذاشتید. بله واقعا تو پشتیبانی حرف ندارن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا