اگر یک مالک کسب و کار کوچک یا راه اندازی وب سایت تجارت الکترونیک خود هستید احتمالا می دانید که شما نیاز به سرویس میزبان وب دارید. ده ها شرکت برای انتخاب وجود دارد، که بسیاری از آنها مراحل مختلف خدمات را ارائه می دهند.

آیا سرویس میزبانی وب به اندازه کافی است؟در این مقاله به بررسی این موضوع میپردازیم.

  • Mochahost

MochaHost رهبر خدمات میزبانی وب مقرون به صرفه است و بیش از ۱۶ سال در زمینه تجارت بوده است. MochaHost یک شرکت خصوصی است که بیش از ۱،۰۰۰،۰۰۰ دامنه را اداره می کند و با افزایش سهم عمده در بازار میزبانی وب با شرکت های اصلی رقابت مانند GoDaddy، ۱and1 و HostGator، به سرعت رشد می کند.

  • Hostpapa

HostPapa در سال ۲۰۰۲ به بازار برنامه های کاربردی اختصاصی و میزبانی وارد شد و از طریق اولین دامنه ثبت شده خود، خدمات میزبانی وب را به مشتریان خود در سال ۲۰۰۵ آغاز کرد. در سال ۲۰۰۶ توسط جیمی اپالچوک در کانادا تأسیس شد.

هاست پاپا چند برنامه میزبانی وب ارائه می دهد که دامنه و زیر دامنه های نامحدود، ایمیل، MySQL، دسترسی cPanel و خدمات نام خصوصی را ارائه می دهد. در سال ۲۰۱۵، مجله PC که بر خلاف برخی از رقبای خود میزبان پاپا میزبان اختصاصی یا مدیریت وردپرس اشاره کرد.

  • GreenGeeks

میزبانی وب GreenGeeks در سال ۲۰۰۶، با  تجربه بسیار منحصر به فرد میزبانی وب خود را به عنوان رهبر در میزبانی وب سبز و یا به عنوان سازگار با محیط زیست می خوانند.اگر چه آنها یک میزبان جدیدتر هست، آنها بیش از ۶۰،۰۰۰ وب سایت را نگهداری می کنند که باعث می شود آنها یک شرکت میزبان متوسط ​​باشند. همچنین، به این باور نباشید که به دلیل اینکه آنها “سبز” هستند، این بر سرعت و عملکرد میزبانی آنها تأثیر می گذارد، در حقیقت اینگونه نیست.

  • FatCow

شرکت میزبانی وب FatCow.com در سال ۱۹۹۸ متولد شد. FatCow.com سرویس های مختلف وب را شامل می شود: خدمات تجارت الکترونیک، ثبت دامنه و میزبانی وب به اشتراک گذاشته شده. همچنین یک برنامه میزبانی وب کامل ارائه شده در زمینه قدرت، عملکرد و قابلیت اطمینان وجود دارد.

خواندن این مقاله توصیه میشود  راهنمای خرید هاست ارزان قیمت

آنها ارائه دهنده پشتیبانی برتری برای مشتریان میزبانی وب فعلی و بالقوه ارائه می دهند. قیمت یک میزبان وب کم، با این حال، کیفیت و عملکرد راه حل های میزبانی بالا است.

  • HostGator

HostGator یک ارائه دهنده جهانی میزبانی وب و خدمات مرتبط است. HostGator در یک اتاق خوابگاه در دانشگاه فلوریدا آتلانتیک توسط برنت اکسلی تاسیس شده است، به عنوان یک پیشگام از مشترک، نماینده فروش، VPS و میزبانی اختصاصی میزبانی شده است.

HostGator در هیوستون و آستین، تگزاس، با چند دفاتر بین المللی در سراسر جهان اداره می شود.در ۱ فوریه ۲۰۰۳، ۱۰۰ مشتری فعال داشت. در همان تاریخ، یک سال بعد، ۱،۰۳۱ مشتری فعال داشت!

  • BlueHost

Bluehost یکی از پیشگامان خدمات ارائه دهنده خدمات اینترنتی است. از زمان تاسیس ما در سال ۲۰۰۳، Bluehost به طور پیوسته راه های جدیدی را برای توانمند ساختن مردم برای به کارگرفته است.Orem، utah، ما ابزارهای جامع را برای میلیون ها کاربر در سراسر جهان ارائه می دهیم، بنابراین هرکسی که تازه کار یا حرفه ای است می تواند در وب و رشد کند.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, )
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *